Uzm. Dr. Ali Attila Aydın

Bölgesel İncelme ve Ağrı Yönetimi

Uzm. Dr. Ali Attila Aydın

Uzm. Dr. Ali Attila Aydın 1983 yılında İskenderun’da dünyaya geldi. Lisans eğitimini 2007 yılında Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak Tıp Doktoru unvanını aldı. Lisans eğitimini de almış olduğu Ankara GATA Tıp Fakültesinde, Acil Tıp Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimini 2014 yılında tamamladı. İhtisas tezini ‘’Ozon Uygulamasının Faydalı Etkileri’’ üzerine tamamladı.

Hekimlik kariyeri boyunca girişimsel sinir blokları ve simülasyon alanında, Amerika’nın en çok indekslenen dergilerinden AJEM’de (American Journal of Emergency Medicine) ve İngiltere’nin en önde gelen dergilerinden Journal of the Royal Army Medical Corps’ da yayınlanmış literatürlere imza attı. PUBMED’ de yayınlanmış pek çok orijinal makalenin birinci yazarlığını üstlendi.

Girişimsel işlemlerdeki başarısını Medikal Estetik alanında da ilerleten Dr.Ali Attila Aydın Sağlık Bakanlığı onaylı Mezoterapi ve Ozon sertifika programlarını başarı ile tamamladı.

2017-2018 yılları arasında Acıbadem Grubunun en büyük hastanesi olarak hizmete giren Altunizade Acıbadem Hastanesi’nde görev yapan Dr. Ali Attila Aydin pek çok Ulusal ve Uluslararası kongrede konuşmacı olarak yer aldı ve 2016 yılında Uluslararası Acil Tıp Kongre’sinde Sözlü Bildiri dalında birincilik ödülü aldı.

2000 yılında başladığı hekimlik yolculuğunda, kazandığı deneyim ve tecrübeleri;  açmış olduğu Zayıflama, Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Kliniği olan Miaclinics bünyesinde premium bir hizmet anlayışı ile hastalarına aktarmaya devam etmektedir. Dr. Attila Aydın Beykent Üniversitesi Tıp Fakültesinde bölüm başkanı olarak görev yapmaktadır.

Telefon

+90 530 542 0959

Whatsapp

+905305420959

Randevu

info@miaclinics.com
× Whatsapp