Kurumsal

Hakkımızda

Sağlıklı yaşamak ve sağlıklı yaş almak arzumuzu 2000 yılında başlayan hekimlik yolculuğumuz ile profesyonel bir çabaya dönüştürdük. Hekimlik sanatında; hep daha fazlasını öğrenmeye ve uyguladığımız tedavileri mükemmelleştirmeye yoğunlaştık.

Kliniğimizde uygulanan tedavileri; faydalarını kendi üzerimizde gözlemlediğimiz ve sonuçlarına inandığımız uygulamalardan özenle seçtik. Sağlık ve Güzellik alanında bilimsel verilere dayalı bilgileri, en iyi ilaçlar ve son teknoloji cihazlar ve üst düzey uzmanlık bilgimiz ile birleştirdik. Klinik tecrübelerimiz ile hasta memnuniyeti ve mükemmel sonuçları harmanladığımız premium bir sağlık hizmeti ortaya çıkardık.

Mia kelime anlamı ile güzellik, samimiyet ve parıldamayı temsil ederken, Miaclinics hayatında değişim yaratmak isteyen herkesi bu özel dokunuş için, ayrıcalıklı atmosferine bekliyor.

Saygı ve Sevgilerimizle,

Uzm. Dr. Ali Attila Aydın & Cemile Aydın

Uzm. Dr. Cemile Aydın

Uzm. Dr. Cemile Aydın 1982 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Ortaokulu Ankara Anadolu Lisesi’nde, lise öğrenimini Türkiye 48.si olarak kazandığı Ankara Fen Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini Türkiye 248. si olarak kazandığı Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümü’nde tamamlayarak 2007 yılında Tıp Doktoru unvanını aldı.

Uzm. Dr. Ali Attila Aydın

Uzm. Dr. Ali Attila Aydın 1983 yılında İskenderun’da dünyaya geldi. Lisans eğitimini 2007 yılında Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak Tıp Doktoru unvanını aldı. Lisans eğitimini de almış olduğu Ankara GATA Tıp Fakültesinde, Acil Tıp Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimini 2014 yılında tamamladı. İhtisas tezini ‘’Ozon Uygulamasının Faydalı Etkileri’’ üzerine tamamladı.

Telefon

+90 530 542 0959

Whatsapp

+905305420959

Randevu

info@miaclinics.com
× Whatsapp