Gençlik Aşısı

Gençlik aşısı ile ince-orta kırışıklıklar giderilir, lifting ve antiaging elde edilir.

Gençlik Aşısı

Cildin orta tabakasına özel anti-aging kokteyller uygulanarak yüzünüzdeki elastikiyet kaybının giderilmesi ve daha genç bir görünüm elde edilmesi amaçlanır. Multivitamin-mineral-antioksidan ve kollajen arttırıcı özel kokteyllerin tüm yüze uygulanması işlemidir. Bu işlem ile ince-orta kırışıklıklar giderilir, lifting ve antiaging elde edilir.

Tedavi sonuçları nasıldır?

Gençlik aşısı ile ilk seanstan itibaren cildinizdeki lifting etkisini hissedebilirsiniz. Daha ışıltılı, canlı ve gergin bir cilt görünümü elde edilir. İdeal uygulama süresi kişinin ihtiyacına göre belirlenmekle birlikte 15-20 gün aralıklar ile toplam 3-4 seanstır.

İşlem sırasında beni neler bekliyor?

İşlem öncesi anestezi krem uygulaması yapılır. Mikroiğneleme yöntemi ile yüzünüze gençlik aşısı enjekte edilir. İşlem süresi yaklaşık 15-20 dakikadır. Uygulama bölgesinde geçici kızarıklık, şişlik veya ekimoz oluşabilir. İşlem sonrası kişi günlük yaşantısına geri dönebilir. İşlem bölgesini 24 saat su ile temas ettirmemelidir.

Kimler uygulama için uygundur?

Cildinde daha genç, ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm elde etmek isteyen kişiler bu uygulama için uygundur. Yüz mezoterapisi (mezolift) hamilelere, emziren annelere, deride enfeksiyonu olanlara ve uygulamada kullanılan maddelere karşı alerjisi olanlara uygulanmaz.

Telefon

+90 530 542 0959

Whatsapp

+905305420959

Randevu

info@miaclinics.com
× Whatsapp