Ameliyatsız Yüz & Vücut Germe

Yasal Uyarı

Web Sitesi, içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta ilişkisi sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Tüm uygulamalar kişiye özeldir, uygulama sonuçları kişiden kişiye değişiklik gösterir.

Yeni Nesil Ameliyatsız Yüz Germe

Yakın zamana kadar, yüzdeki kırışıklıklar, vücut sarkmasını düzeltmenin tek yolu ameliyat iken, bugün, gözle görülebilir yaşlanma belirtilerinin görünümünü iyileştirmek, vücudun kıvrımlarını şekillendirmek ve karındaki kırışıklık ve sarkmaları, bacaklardaki selüliti Tek Seansta tedavi etmek için tasarlanmış cilt gençleştirmede devrim yaratan cihazı kliniğimiz bünyesinde kullanmaktayız.

Ameliyatsız Yüz Germe’de bu zamana kadar kullanılan teknolojiler yerini, yeni jenerasyon iğneli radyofrekans tedavisine bırakıyor. HIFU ( High Intensity Focused Ultrasound), Thermage gibi eski nesil yüz germe teknolojilerinin yerine doku sıcaklığını ölçebilen, cildin alt tabakasını 67-75 Derece aralığına çıkarabilen, yüz, gıdı, boyun, vücut sarkmaları ve selüliti tek seansta tedavi eden bir teknoloji geliştirildi ve kullanıma sunuldu.

Yaşlandıkça cilt elastikiyetini kaybeder.  Yüz kırışıklıklarının ve selülit görünümünün artmasının 3 önemli nedeni:

Kolajen seviyeleri her yıl azalır

Elastin üretimi durur

 

Hyaluronik asit azalır

 

Tek Seansta Selülit

Uzun süren ve kalıcı etkinliğiyle ilk sırada yerini alan bipolar mikroiğneli radyofrekans sistemini kullanan en iyi Ameliyatsız Yüz-Boyun Germe ve Vücut Germe seçeneğidir.   Cihaz teknolojisi sayesinde yüz germede ameliyat gereksinimini dahi ortadan kaldırmaya aday gösterilmektedir. Selülit giderici etkisi ve cilt kırışık ve sarkmaları azaltıcı etkisi FDA tarafından onaylanmıştır. Uzun süreli sonuçlar sağlayan bu cihaz dolgu gibi yöntemlerden farklı bir şekilde kırışıklıkları azaltmaktadır. Ciltteki sarkmaları toparlamadan yapılan dolgu işlemi cildin sarkma ve esnemesini arttırarak yıllar içerinde kişinin daha fazla dolguya ihtiyaç duymasına neden olurken bu işlem tam tersi cildi toparlayıp yüzü küçülterek kırışıklıkları azaltmakta ve cildi sıkılaştırıp yenilemektedir.

Ameliyatsız Karın Germe

Bu tedavi sayesinde, cilt dokusu yenilenmektedir. Yüz, Boyun, Gıdı ve Vücut sarkmaları ile selülit tek seansta giderilmekte, cilt sıkılaşmaktadır. 2018 yılında Amerika’da en iyi cihaz ödülünü almıştır. Amerika’da Plastik Cerrahi ve Medikal Estetik hekimlerinin 2 yıldan beri yoğun olarak kullandığı ve çok iyi sonuçlar sağlayan bu cihaz artık Miaclinics bünyesinde uygulanmaktadır. Miaclinics olarak sağlam bilime ve etkili sonuçlara dayanan tıbbi estetik tedavi çözümlerini geliştirme taahhüdümüzü sürdürüyoruz. Çünkü sadece bir tane Miaclinics var.

FDA Onaylı Teknoloji

Cilt Gençleştirmede devrim yaratan bu teknoloji, cilt altını ısıtarak kollajeni parsiyel olarak denatüre eder ve elastin sentezini uyarır. Bipolar Mikroiğneli Radyofrekans teknolojisi sayesinde yüz, vücut ve gıdı sarkmasını kendi kategorisindeki cihazlardan 10 kat daha güçlü bir şekilde tedavi etmektedir. Hyalüronik asit miktarını arttırdığı, kollajen sentezini 2 kat, elastin sentezini de 5 kat arttırdığı klinik çalışmalarla kanıtlanmış ve Amerika Sağlık Otoritesi (FDA) tarafından onaylanmıştır.

  • Kollajen
  • Hyolüronik asit
  • Elastin

Düzeyini arttırdığı çalışmalar ile gösterilmiş ve FDA tarafından onay almış ilk cihazdır.

FDA Onay Dökümanı:

https://www.accessdata.fda.gov/cdrh_docs/pdf16/K161043.pdf

 

Ameliyatsız Yüz Germe

Tek bir uygulama ile rejenerasyon süreci hemen başlar ama tam sonucun ortaya çıkma süreci 60-90 gün arasındadır. Özellikle yüz orta ve alt yarısında yer çekimi nedeni ile gelişen sarkmaları tedavi etmektedir. Minimal invazif bu işlem lokal anestezi ile uygulanmaktadır. Hem yüz hem de vücut başlığı sayesinde tüm vücuda uygulanma imkânı mevcuttur.

Cildin en derin ve en önemli kısmına etki ederken etrafı yalıtımlı iğneleri sayesinde cildin üst tabakasına zarar vermeden enerjiyi geçiren ilk ve tek bipolar radyofrekans cihazıdır. Gerçek zamanlı ve sürekli izlenen sıcaklık kontrolü sayesinde, uygulayıcının verdiği enerjiyi takip ve kontrol edebilmesini sağlar. Sadece tek bir seans ile vücut sarkmaları ve selülit görünümünde düzelme için uzun vadeli bir çözüm sunan ilk ve tek FDA onaylı RF mikroiğneleme cihazıdır.

Devrim Yaratan Teknoloji

Derin sistem kollajen, elastin ve hyaluronik asit gibi üç cilt bileşeninin tümünü uyarır, yaşlanma belirtilerini azaltır ve cerrahi olmayan tek bir tedavide daha genç ve pürüzsüz görünen bir cilde kavuşmanızı sağlar. Bu durum hastalara invaziv yani cerrahi gerekmeden aradıkları sonuçları vermemizi sağlamaktadır.

Uygulama sonrası ciltte 7-10 gün süren ödem, şişlik ve geçici morluklar oluşabilir. Ameliyat yaptırmak istemeyen kişiler için çok iyi alternatif bir yüz ve vücut germe işlemi ve yöntemidir. Yüz ve Vücutta uygulama için FDA onayı almış ilk ve tek iğneli radyofrekans cihazıdır. Gerçek zamanlı, sıcaklık kontrollü ilk ve tek iğneli radyofrekans cihazıdır. Ameliyat korkusu olan veya ameliyata giremeyecek kişiler için ideal olup, risksiz, minimal ağrılı ve çok konforlu bir işlemdir.

Gıdı Germe

Yaşlanma belirtilerini geciktirmek isteyen hastalar, yüzleri yağ veya dolgu maddesiyle aşırı doldurulmuş hastalar, yüz gerdirme işleminin kötü sonuçları olan hastalar veya yüz gerdirme istemeyen ve daha genç, pürüzsüz görünümlü bir cilt elde etmek isteyen hastalar için doğal ve güvenilir bir yöntemdir.

Hacmi arttırmanın yanı sıra daha genç ve elastik bir cilt elde edeblirsiniz. Otuzlu yaşlarında bile hastalar bu tedavi ile periyodik olarak erken sarkma ve volüm kaybı konusunda zamanı geri alabilirler.

RF enerjisini doğrudan hedef olan retiküler dermise iletilir. Aynı zamanda hedef doku sıcaklığının ve iletilen enerjinin takip ve kontrol edebilebilir olması sayesinde tam olarak iletilmesi gereken terapötik bir sıcaklık seviyesini elde edebilir ve koruyabiliriz.

Yüz ve boynun cilt hacim ve kaldırma için tercih edilen ve en etkili tedavi yöntemidir. Tedavinin ek bir faydası, cilt kalitesindeki genel iyileşme ve cildin gözle görülür şekilde daha büyük esnekliğidir. Yüz ve boyundaki cildi sıkılaştırmak için kullanılan Ulthera ve Thermage gibi ultrason bazlı sistemlerden ( HİFU ) daha gelişmiş ve daha ileri teknolojisi sayesinde ameliyatsız yüz germede çığır açan bir yöntemdir.

Telefon

+90 530 542 0959

Whatsapp

+905305420959

Randevu

info@miaclinics.com
× Whatsapp